Gelin çözüm ortağınız olalım.

Şirket Profili


Bayramoğlu Holding'in temelleri kereste ve gıda maddeleri ticareti yapmak üzere 1969 yılında, Kars Ticaret Odası'na kayıt olunarak atılmıştır.

1991 yılında kereste imali ve tomruk ticareti yapmak üzere GÜL KERESTECİLİK LTD. ŞTİ. kurulmuş ve tomruktan her türlü inşaatlık ve doğramalık kereste üretimine başlanarak iş hacmi genişletilmeye başlanmıştır.

İşlerimiz hızla ilerlerken, 1993 yılında EMİMOĞLU UNLU MAMÜLLER A.Ş.' NİN kurulması ve ekmek üretimine başlanması ile büyüme devam etmiştir. EMİMOĞLU UNLU MAMÜLLER 1999 yılında unvan ve maksat değiştirerek BAYRAMOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. olmuş, tomruk ithalatı işi Gül Kerestecilikten ayrılarak tomruk ithalatı ve dahili ticaretine Gebze de açtığı işyeri ile devam etmiştir. Depremden sonra gelen inşaat sektöründeki durgunluk yüzünden 2002 yılında tomruk ithalatı işi tekrar Gül Keresteciliğe verilerek unvan ve maksat değiştirilerek eğitim öğretim sektörüne girilmiş ve BAŞARI 2002 DERSHANESİ kurulmuştur.
 

İş hacmi hızla ilerlerken iş hayatımıza 1993 yıllarında giren Factoring için uzun uğraşılardan sonra 1997 yılında BAYRAMOĞLU FİNANS FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş. kurularak finans piyasasına girilmiştir. Bu tarihten sonra factoring olarak büyük atılımlar yapılmış ve karlılık açısından büyük ilerleme yaparak sektörde ön sıralara gelmiştir. Şu anda 60.000.000 (60 milyon) TL ödenmiş sermayesi ile finans sektörünün güçlü şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Şirketler grubuna 1998 yılında kurulan BAYRAMOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ile devam edilmiş ve Yapı kredi Sigorta'nın acenteliği alınarak başarılı çalışmalar yapılmıştır.

BAYRAMOĞLU HOLDİNG'e bağlı bütün şirketler, mülkiyeti Holding'e ait olan ait olan E-5 karayolu üzeri, Florya bölgesinde beş katlı ve her katı 500 metrekare olan modern plazasında hizmet vermektedir.

 

Para Piyasaları

 

Bize Ulaşın

Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
 
Bayramoğlu Holding A.Ş.

Genel Merkez
Şenlikköy Mah.Florya Cad. Vişneli Sok No:2 Bakırköy/İstanbul
Tel :(0212)599 59 59
Faks:(0212)579 38 91
info@bayramogluholding.com.tr
 
 
   
   
   
   
   
 
Bütün hakları saklıdır. Bayramoğlu Holding A.Ş. 2011 Designed by Ajans Organize